top of page

כתרי זירקוניה בגאורגיה - תהליך והחלמה

כיצד מתבצע תהליך הרכבת כתרי זירקוניה בגאורגיה?

כתרי זירקוניום, הידועים גם ככתרי זירקוניה, הם סוג של כתר שיניים העשוי מחומר קרמי חזק ולבן הנקרא תחמוצת זירקוניום. כתרים דנטליים משמשים לשיקום התפקוד והמראה של שן פגומה או רקובה.

הליך קבלת כתר זירקוניום כולל בדרך כלל כמה ביקורים אצל רופא השיניים שיבוצעו במהלך שבוע אחד בגאורגיה. רופא השיניים יכין את השן על ידי הסרת כל עששת או נזק ועיצוב השן כדי לפנות מקום לכתר. לאחר מכן יקח מידות מהשן המוכנה, המידות ישמשו את המעבדה בגאורגיה ליצירת כתר זירקוניה בהתאמה אישית.

בינתיים, ניתן להניח כתר זמני כדי להגן על השן המוכנה. הכתר הזמני יכול להיות עשוי משרף אקרילי או מרוכב והוא יוסר לפני הצמדת הכתר הקבוע למקומו.

לאחר שהסתיים תהליך ייצור הכתרים הקבועים, ייבדק כתר הזירקוניום הקבוע על התאמה ולאחר מכן יודבק על השן המוכנה. 

לאחר הנחת הכתר, חשוב להקפיד על היגיינת הפה כדי להבטיח את אורך חיי הכתר. זה כולל צחצוח ושימוש בחוט דנטלי באופן קבוע וביקור אצל רופא השיניים לצורך בדיקות וניקויים קבועים.

כתרי זירקוניה בגאורגיה - תהליך החלמה

לאחר הנחת כתר זירקוניום, חשוב להקפיד על כל הנחיות שיספק רופא השיניים לטיפול בשן המטופלת.

רגישות היא תופעת לוואי שכיחה של הצבת כתר שיניים. זה יכול להתרחש כאשר נוזלים או מזון חמים או קרים באים במגע עם השן המטופלת. הרגישות אמורה לרדת תוך מספר ימים עד שבוע. בינתיים, שימוש במשחת שיניים לשיניים רגישות עשוי לסייע בהפחתת אי הנוחות.

זה גם נורמלי לחוות אי נוחות או רגישות מסוימת בחניכיים סביב השן המטופלת. ניתן לטפל בכך באמצעות תרופות נגד כאבים ללא מרשם, בהתאם להמלצת רופא השיניים.

חשוב להקפיד על היגיינת פה טובה לאחר הנחת כתר זירקוניום. זה כולל צחצוח ושימוש בחוט דנטלי באופן קבוע וביקור אצל רופא השיניים לצורך בדיקות וניקויים קבועים. טיפול נכון בכתר ובשיניים ובחניכיים שמסביב יסייע להבטיח את אורך חיי הכתר.

אם יש חששות לגבי תהליך ההחלמה או אם יש כאבים או אי נוחות מתמשכים, חשוב לפנות לרופא השיניים. הם יוכלו להעריך את המצב ולספק כל טיפול או טיפול הדרושים.

Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה