top of page

לקבלת הצעת מחיר עבור כתרי זירקוניה בטורקיה

כתרי זירקוניה בגאורגיה - מחירים

כמה עולים כתרי זירקוניה בגיאורגיה ובטורקיה לעומת ישראל?

כתרי זירקוניה הם אופציה פופולרית לכתרים דנטליים בשל המראה הטבעי שלהם ועמידותם. הם עשויים מחומר שנקרא זירקוניום, שהוא בעל תאימות ביולוגית טובה לגוף ועמיד בפני שחיקה.

המחיר של כתרי זירקוניום בגיאורגיה ובטורקיה עשוי להשתנות מעט בין מרפאות, אך לרוב ההבדלים אינם גדולים. כך או כך, מחיר כתרי זרקוניה בחו"ל נחשב בדרך כלל למשתלם יותר בהשוואה לישראל.

העלות הממוצעת של כתר זירקוניום בודד בגיאורגיה ובטורקיה היא כ-150 עד 200 דולר, בעוד שאותו כתר בישראל יכול לעלות למעלה מ-700 דולר. ניתן לייחס את פער המחירים המשמעותי הזה לגורמים שונים, כמו יוקר המחיה, עלות כוח העבודה וזמינות החומרים בכל מדינה.

בנוסף למחיר הנמוך יותר של כתרי זירקוניה, גיאורגיה וטורקיה ידועות כיעדים מרכזיים לתיירות מרפא ובמיוחד לטיפולי שיניים איכותיים והמבוצעים במרפאות מודרניות ומתקדמות. מטופלים רבים מרחבי העולם מבקרים בגיאורגיה וטורקיה כדי לנצל את המחירים הנוחים והשירותים המקצועיים שמציעות מרפאות השיניים.

חשוב לציין שבעוד המחיר הוא שיקול חשוב, חשוב גם לחקור היטב ולבחור במרפאת שיניים מקצועית ובעלת מוניטין. חשוב גם לדון בתוצאה הרצויה ולבצע תיאום ציפיות מראש עם רופא השיניים לגבי הצבע והצורה הרצויים של השיניים החדשות.

כתרי זירקוניה בגיאורגיה ובטורקיה בדרך כלל זולים יותר בהשוואה למדינות אחרות, כמו ישראל. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון גורמים נוספים, כמו המוניטין והניסיון של מרפאת השיניים, בנוסף למחיר בעת קבלת החלטה לגבי טיפול השיניים שלך.

כתרי זרקוניה.jpg

מה יכול להשפיע על המחיר של כתרי זירקוניה בחו"ל?

ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על טווח המחירים של כתרי זירקוניה בחו"ל:

  • מיקום: יוקר המחיה, עלות כוח העבודה וזמינות החומרים יכולים להשתנות באופן משמעותי ממקום אחד למשנהו. זה יכול להשפיע על המחיר של כתרי זירקוניה במדינות או אזורים שונים.

  • מרפאה: למרפאות שיניים שונות ייתכנו מחירים שונים עבור כתרי זירקוניה עקב גורמים כמו הניסיון של רופאי השיניים המטפלים.

  • מספר הכתרים: המחיר של כתרי זירקוניום עשוי להיות מוזל אם יש צורך במספר רב של כתרים.

  • מורכבות ההליך: מחירם של כתרי זירקוניום עשוי להיות גבוה יותר אם ההליך מורכב יותר, כמו למשל אם השן פגועה קשות או אם היא דורשת טיפול נוסף, כמו טיפול שורש.

 

לסיכום, ישנם מספר גורמים שעשויים להשפיע על המחיר של כתרי זירקוניה בגיאורגיה ובטוורקיה לעומת המחיר בישראל.

כך או כך, למי שמוכן לטוס לטיפול שיניים בחו"ל, המחיר במדינות אלה משתלם משמעותית לעומת המחיר של כתרי זירקוניה בישראל.

לתמונות לפני ואחרי כתרי זירקוניה לחצו כאן

4FD843B0-9D40-43C5-8CA8-5A386690128A.jpg

טיפולי שיניים בגיאורגיה/בטורקיה - כמה זה באמת עולה?

(המחירים הינם מוערכים בלבד ועשויים להשתנות בין מטופל למטופל)

קראו עוד:

Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה