top of page

השתלת שיניים בגאורגיה - תהליך והחלמה

כיצד מתבצע תהליך השתלת שיניים בגאורגיה?

השתלות שיניים בגאורגיה הן בחירה פופולרית עבור אנשים המחפשים טיפול שיניים איכותי במחיר נגיש. תהליך השתלת שיניים בגאורגיה דומה לזה שבמדינות אחרות, אך העלות הנמוכה יותר וזמני ההמתנה הקצרים הופכים אותו לאופציה מושכת עבור אנשים רבים.

השלב הראשון בתהליך של השתלת שיניים בגאורגיה הוא התייעצות עם רופא שיניים כדי לקבוע מה הפרוצדורה הרפואית המתאימה עבור כל מטופל. רופא השיניים יעריך את בריאות הפה שלך ואת אפשרויות הטיפול שלך. לאחר קבלת תוכנית טיפול והצעת מחיר תוכלו לטוס ולהתחיל את הדרך לחיוך המושלם.

ההליך הכירורגי להנחת שתלים דנטליים בגאורגיה מבוצע בהרדמה מקומית. במהלך הניתוח, רופא השיניים יבצע חתך קטן ברקמת החניכיים וייצור חור בעצם הלסת. השתל, שעשוי מבורג טיטניום קטן, מונח לאחר בתוך החור ומאובטח למקומו. השתל ישמש כתחליף לשורש של השן החסרה, ויספק בסיס יציב לכתר זירקוניה.

לאחר הנחת השתל, רקמת החניכיים תיסגר עם תפרים. השתל יצטרך מספר שבועות כדי להחלים ולהשתלב עם עצם הלסת. במהלך תקופה זו, יש לעקוב אחר הוראות רופא השיניים ולשמור על היגיינת הפה.

לאחר שהשתל החלים במלואו, רופא השיניים יחבר אליו חלק תומך שנקרא מבנה לשתל. המבנה הוא חתיכת מתכת קטנה המשמשת כחיבור בין השתל לכתר הזירקוניה. כתר הזירקוניה מיוצר בהתאמה אישית עבורך, בצבע ובגודל לפי העדפתך. לבסוף, כתרי הזירקוניה יחוברו אל המבנה לשתל ונקבל תוצאה של חיוך מושלם.

בסך הכל, תהליך השתלת שיניים בגאורגיה הוא פשוט יחסית. השתלים מהווים פתרון אמין ועמיד להחלפת שיניים חסרות ויכולים לסייע בשיפור הבריאות והמראה הכללי של הפה. 

השתלת שיניים בגאורגיה - תהליך החלמה

במהלך הימים הראשונים שלאחר השתלת שיניים בגאורגיה, תיתכן נפיחות ואי נוחות באזור בו הונח השתל. 

לאחר ההליך הכירורגי להנחת השתלים הדנטליים, חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים לטיפול במקום ההשתלה ולשמירה על היגיינת הפה כדי להבטיח ריפוי תקין.  הוראות אלה עשויות לכלול:

  • נטילת תרופות מרשם לטיפול בכאב ודלקת

  • הימנעות ממזונות חמים או חריפים שעלולים לגרות את מקום ההשתלה

  • עדיף להימנע מעישון, מכיוון שעישון יכול להאט את תהליך הריפוי.

לאחר תקופת ההחלמה הראשונית, השתל יצטרך מספר שבועות כדי להשתלב עם עצם הלסת. תהליך זה חיוני להצלחת השתל בטווח הארוך.

בסך הכל מדובר בתהליך נפוץ מאוד שההחלמה ממנו לא קשה במיוחד. 

Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה
bottom of page