top of page

הרמת סינוס בגאורגיה

מהו ניתוח הרמת סינוס?

ניתוח הרמת סינוס בגאורגיה (לעיתים נקרא גם השתלת עצם) הוא הליך שיניים נפוץ המבוצע כדי להגדיל את גובה ונפח העצם בלסת העליונה. הליך זה נחוץ לעתים קרובות כאשר אין מספיק עצם בלסת העליונה לביצוע שתלים דנטליים.

ניתוח הרמת סינוס כולל ביצוע חתך ברקמת החניכיים והרמת קרום הסינוס כדי לגשת לרצפת הסינוס. לאחר שרצפת הסינוס נחשפה, הרופא יוסיף חומר מילוי עצם לאזור כדי להגדיל את גובה ונפח העצם. לאחר מכן ממקמים מחדש את קרום הסינוס והחתך נסגר.

הליך הרמת סינוס מבוצע בהרדמה מקומית. אחד היתרונות של ניתוח הרמת סינוס בגאורגיה הוא הזמינות של טיפול רפואי איכותי בעלות נמוכה יותר בהשוואה למדינות אחרות. גיאורגיה היא ביתם של מנתחי פה מנוסים ומקצועיים, המיומנים בביצוע ניתוח הרמת סינוס, גאורגיה ידועה במתקני הבריאות והציוד האיכותיים שלה.

בסך הכל, ניתוח הרמת סינוס הוא דרך בטוחה ויעילה להגדלת גובה ונפח העצם בלסת העליונה, מה שמאפשר לבצע שתלים דנטליים ולהרכיב עליהם כתרי זירקוניה. 

הרמת סינוס בגאורגיה - תהליך החלמה

לאחר ניתוח הרמת סינוס, ככל הנראה תחושו נפיחות ואי נוחות במהלך הימים הראשונים ולעיתים אף לסימנים כחולים בפנים שיעלמו לאחר מספר ימים. ניתן ליטול תרופות נגד כאבים כדי לסייע בהקלה על אי הנוחות. חשוב לעקוב אחר ההנחיות של המנתח לאחר הרמת סינוס, שלפעמים עשויות לכלול נטילת אנטיביוטיקה כדי לסייע במניעת זיהום או הימנעות מפעילויות מאומצות למשך תקופה.

תהליך הריפוי לאחר ניתוח הרמת סינוס משתנה ממטופל למטופל, אך רוב האנשים מסוגלים לחזור לפעילותם הרגילה תוך שבוע בערך. חשוב להימנע מפעילויות המפעילות לחץ על האזור המטופל למשך מספר שבועות לאחר הניתוח. חומר השתלת העצם יצטרך זמן להשתלב עם העצם הקיימת לפני שהוא חזק מספיק כדי לתמוך בשתלים דנטליים.

בשבועות ובחודשים שלאחר הניתוח, חומר השתלת העצם יתחיל להשתלב עם העצם הקיימת וליצור רקמת עצם חדשה. תהליך זה עשוי להימשך 3-6 חודשים, והצלחת ההליך תלויה באיכות חומר השתלת העצם וביכולת הריפוי של המטופל.

Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

Dental Equipment

ללא מקדמה

התשלום מתבצע אך ורק בהגעתכם למרפאה, ללא מקדמות וללא קנסות במקרה של ביטול לפני הנסיעה

ליווי בעברית

צוות המרפאה כולל מתורגמנים דוברי עברית שתסייע בכל שלבי הטיפול כדי שתבינו הכל ותרגישו הכי בטוחים

שתלים באישור ה- FDA

אנו משתמשים בשתלים המאושרים על ידי מנהל התרופות האמריקאי (ה- FDA) בכדי להבטיח את בריאות מטופלינו

מרפאת חירום בישראל

כחלק מהליווי ומהאחריות ללקוחותינו, אנו מעמידים לרשותכם מרפאת חירום בישראל המספקת מענה למגוון צרכים רפואיים

Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה