top of page

שתלים בהעמסה מיידית

השתלת שיניים ביום אחד

בשנים האחרונות, טכנולוגיית השתלות השיניים עשתה צעדים משמעותיים לקראת שיפור חוויות הטיפול ותוצאותיו. התקדמות פורצת דרך בתחום זה היא הרעיון של שתלים בהעמסה מיידית. בין החלוצים בתחום זה, Megagen AnyRidge התגלתה כספקית מובילה של שתלים דנטליים המאפשרים העמסה מיידית.

אז מה היא שיטת השתלת שיניים בהעמסה מיידית ומה השפעתה על עולם השתלות השיניים?

באופן מסורתי, השתלות שיניים דרשו תקופת ריפוי ממושכת בין הנחת השתלים להרכבת הכתרים (כלומר בין הנחת הבורג לבין הרכבת השן שמעליו). תהליך זה כלל תקופת המתנה של מספר חודשים כדי לאפשר איחוי השתל עם העצם שמסביב. שתלים בהעמסה מיידית, לעומת זאת, מאפשרים את הצמדת הכתרים (השיניים) זמן קצר לאחר השתל, מצמצמים את זמן ההמתנה ומציעים יתרונות רבים הן למטופלים והן לאנשי מקצוע בתחום רפואת השיניים.

מערכת Megagen AnyRidge

Megagen AnyRidge היא מערכת השתלת שיניים חדשנית המיועדת לתמוך בהעמסה מיידית. פותחה על ידי חברת Megagen, יצרנית שתלים דנטליים עולמית ידועה, מערכת AnyRidge מתהדרת בשילוב יוצא דופן של תכונות עיצוב ויתרונות קליניים.

העיצוב הייחודי של שתל AnyRidge משפר את היציבות שמגע שבין העצם לשתל ובכך מאפשר העמסה מיידית של הכתרים, מפחית את הסיכון לכשל בשתל ומגביר את אחוזי ההצלחה לטווח ארוך.

שתלים Megagen AnyRidge משתמשים בטכניקה המסייעת לשמר את רקמות העצם של המטופלים, להפחית סיכון לנסיגת עצם ולשפר את התוצאות האסתטיות גם במצבים של עצם פגועה או לאחר הרמת סינוס. 

יתרונות קליניים של העמסה מיידית עם Megagen AnyRidge

זמן טיפול מופחת: שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלי Megagen AnyRidge מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

שתלי Megagen AnyRidge הוכיחו שיעורי הצלחה מצוינים לטווח ארוך בשל תכונות העיצוב הייחודיות שלהם. העמסה מיידית עם שתלים אלה הוכחה כאפשרות טיפול אמינה, המבטיחה תוצאות טובות עם מינימום סיכונים ושביעות רצון גבוהה של המטופלים.

לסיכום, מערכת Megagen AnyRidge מייצגת התקדמות משמעותית בטכנולוגיית השתלת שיניים, המאפשרת העמסה מיידית ושינוי האופן שבו הליכי השתלה מבוצעים. עם תכונות העיצוב יוצאות הדופן והיתרונות הקליניים שלהם, שתלי AnyRidge מציעים תוצאות טיפול משופרות, תקופות המתנה מקוצרות, אסתטיקה משופרת ושביעות רצון מוגברת של המטופלים.

בעוד שתחום השתלות השיניים ממשיך להתפתח, שתלי העמסה מיידית כגון Megagen AnyRidge ממלאים תפקיד מכריע בשיפור חוויות המטופל ובהתקדמות המהפכנית בתחום.

Megagen AnyRigde (1).png
Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

ללא מקדמה

התשלום מתבצע אך ורק בהגעתכם למרפאה, ללא מקדמות וללא קנסות במקרה של ביטול לפני הנסיעה

ליווי בעברית

צוות המרפאה כולל מתורגמנים דוברי עברית שתסייע בכל שלבי הטיפול כדי שתבינו הכל ותרגישו הכי בטוחים

שתלים באישור ה- FDA

אנו משתמשים בשתלים המאושרים על ידי מנהל התרופות האמריקאי (ה- FDA) בכדי להבטיח את בריאות מטופלינו

מרפאת חירום בישראל

כחלק מהליווי ומהאחריות ללקוחותינו, אנו מעמידים לרשותכם מרפאת חירום בישראל המספקת מענה למגוון צרכים רפואיים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה

מטופלים מספרים

bottom of page