top of page

טכנולוגיית PRF מתקדמת להשתלת שיניים 

מהי הטכנולוגיה שחוללה מהפכה בתחום רפואת השיניים?

PRF היא טכניקה שחוללה מהפכה בתחום רפואת השיניים. זהו תהליך שבו לוקחים דגימת דם מהמטופל, ומפיקים ממנה מיצוי של חומרים אשר יוצרים חומר ריפוי חזק וטבעי של הגוף. את חומר הריפוי הזה מערבבים יחד עם חומרי מילוי עצם בתהליך של הרמת סינוס, מה שעוזר לעורר צמיחה של רקמת עצם חדשה. ה- PRF נכנס לשימוש בשנים האחרונות בטיפולי שיניים והוא מסייע בקליטה מהירה ובטוחה של שתלים דנטליים. החומרים ב-PRF עוזרים לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף, עוזרים להפחית כאבים ודלקות, ומשפרים את התוצאה הכוללת של השתלת השיניים. תהליך PRF הוא פשוט ויעיל מאוד, מה שהופך אותו לבחירה מצויינת עבור מטופלים שזקוקים למילוי עצם.

מה זה PRF?

PRF ראשי תיבות של Platelet-Rich Fibrin, זהו סוג של תרכיז טסיות דם המופק מדם המטופל עצמו. במהלך תהליך ה-PRF, כמות קטנה של דם נלקחת מהמטופל ומוכנסת לצנטריפוגה שמפרידה את טסיות הדם משאר מרכיבי הדם. לאחר הפרדת טסיות הדם, מערבבים אותן עם חומרי מילוי העצם.

כיצד משתמשים ב-PRF בטיפולי שיניים?

PRF משמש במגוון טיפולי שיניים, כולל ניתוח השתלות שיניים, טיפול חניכיים, השתלת עצם ועוד. החומרים המופקים ב-PRF עוזרים לעורר את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף, מפחיתים כאבים ודלקות, ומשפרים את התוצאה הכוללת של הליך השיניים.

בניתוח השתלות שיניים, ניתן להשתמש ב-PRF כדי לקדם ריפוי מהיר יותר ולשפר את אחוזי ההצלחה של השתל. החומרים המופקים ב-PRF עוזרים לעורר את הצמיחה של רקמת עצם חדשה, מה שיכול לעזור לשלב את השתל עם עצם הלסת בצורה יעילה יותר. זה יכול להעלות את הסיכויים לקליטה מוצלחת של השתל ולהבטיח תוצאה כוללת טובה יותר.

בהשתלת עצם, ניתן להשתמש ב-PRF כדי לקדם את הצמיחה של רקמת עצם חדשה, שיכולה לסייע בחיזוק עצם הלסת ולתמוך בשתלים דנטליים או בהתקנים משקמים אחרים. החומרים ב-PRF יכולים גם לעזור להפחית כאב ודלקת, מה שיכול לשפר את החוויה הכוללת של ההליך.

מהם היתרונות של PRF?

אחד היתרונות העיקריים של PRF הוא שמדובר בטכניקה בטוחה ויעילה המשתמשת בדם של המטופל עצמו, מה שמפחית את הסיכון לזיהום וסיבוכים נוספים. בנוסף, מכיוון ש-PRF הוא חומר ריפוי טבעי, הוא יכול לעזור להפחית כאב ודלקת, לשפר את שיעור ההצלחה של טיפולי שיניים ולקדם ריפוי מהיר יותר.

לסיכום, PRF היא טכניקה חדשנית שחוללה מהפכה בתחום רפואת השיניים. זוהי דרך בטוחה ויעילה לקדם ריפוי ולשפר את התוצאות של טיפולי שיניים. 

הסבר PRF.png
Dental Equipment

ללא מקדמה

התשלום מתבצע אך ורק בהגעתכם למרפאה, ללא מקדמות וללא קנסות במקרה של ביטול לפני הנסיעה

ליווי בעברית

צוות המרפאה כולל מתורגמנים דוברי עברית שתסייע בכל שלבי הטיפול כדי שתבינו הכל ותרגישו הכי בטוחים

שתלים באישור ה- FDA

אנו משתמשים בשתלים המאושרים על ידי מנהל התרופות האמריקאי (ה- FDA) בכדי להבטיח את בריאות מטופלינו

מרפאת חירום בישראל

כחלק מהליווי ומהאחריות ללקוחותינו, אנו מעמידים לרשותכם מרפאת חירום בישראל המספקת מענה למגוון צרכים רפואיים

Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה
bottom of page