top of page

ציפוי שיניים בגאורגיה - תהליך והחלמה

כיצד מתבצע תהליך ציפוי שיניים בגאורגיה?

ציפוי שיניים בגאורגיה הוא טיפול שיניים קוסמטי פופולרי לשיפור מראה השיניים. אם אתם שוקלים ציפויי שיניים בגאורגיה, חשוב להבין את תהליך הטיפול ולמה לצפות במהלך ההחלמה.

תהליך ציפוי שיניים בגאורגיה מתחיל בהכנת השיניים לציפוי. לצורך כך, רופא השיניים יסיר כמות קטנה של אמייל משטח השיניים שלך. זה נעשה כדי להבטיח שהציפויים מתאימים כראוי ונראים טבעיים ברגע שהם נמצאים במקומם. לאחר הסרת האמייל, רופא השיניים יקח מידות מהשיניים שלך, שישמשו ליצירת הציפויים.

לאחר יצירת הציפויים, רופא השיניים ידביק את ציפויי השינים למשטח הקדמי של השיניים שלך. תהליך ההדבקה כולל בדרך כלל מריחת דבק מיוחד על הציפויים ולאחר מכן שימוש בקרן אור מיוחדת כדי להקשיח את הדבק.

לאחר הנחת ציפוי שיניים מומלץ לשמור על היגיינת הפה על מנת להבטיח את אורך החיים של ציפויי השיניים. זה כולל צחצוח ושימוש בחוט דנטלי באופן קבוע והימנעות ממזונות קשים מאוד או דביקים מאוד. 

בסך הכל, תהליך ציפוי שיניים בגאורגיה הוא פשוט יחסית. עם טיפול טוב, הציפויים יכולים להחזיק מעמד שנים רבות, ולהעניק לך חיוך יפה ובריא. 

ציפוי שיניים בגאורגיה - תהליך והחלמה

תהליך ההחלמה לאחר קבלת ציפוי שיניים הוא בדרך כלל די פשוט ורוב האנשים מסוגלים לחזור לפעילותם הרגילה באותו היום. עם זאת, תיתכן רגישות מסוימת לטמפרטורות חמות וקרות במשך מספר ימים לאחר הנחת הציפויים. ניתן לקחת תרופות נגד כאבים ללא מרשם כדי לסייע בהקלה על הרגישות. חשוב להימנע מלנגוס במזונות קשים מאוד או דביקים מאוד בימים הראשונים לאחר קבלת ציפוי שיניים. זה ייתן לציפוי ולחומר ההדבקה זמן להתייצב במלואו. כדאי גם להימנע מכסיסת ציפורניים או לעיסה של עטים או חפצים קשים אחרים, מכיוון שהדבר עלול לפגוע בציפויים.

באופן כללי, תהליך ההחלמה של ציפוי שיניים בגאורגיה הוא בדרך כלל פשוט. עם טיפול ותשומת לב נאותים, ניתן  להנות מהציפויים במשך שנים רבות.

Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה
bottom of page