top of page

All on 4 / All on 6 - טיפולי שיניים בגאורגיה

מה זה ולמי זה מתאים?

All-on-4 / All-on-6 הן תוכניות טיפול להשתלות שיניים שנועדו לספק סט מלא של שיניים חלופיות תוך שימוש בארבעה או שישה שתלים דנטליים בלבד, בהתאמה. טיפולים אלו נקראים גם תותבות היברידיות והם מומלצים בדרך כלל למטופלים שאיבדו את כל או רוב השיניים שלהם עקב עששת, מחלה או פציעה ומחפשים פתרון קבוע לבעיות השיניים שלהם.

תותבת הברידית All-on-4 כוללת הנחת ארבעה שתלים דנטליים במקומות אסטרטגיים בעצם הלסת. שתלים אלה משמשים לאחר מכן לתמיכה בקשת מלאה של שיניים חלופיות, אשר יכולות להיות קבועות (מחוברות לצמיתות) או ניתנות להסרה. טיפול ב-All-on-6 דומה, אך הוא כולל הנחת שישה שתלים דנטליים במקום ארבעה.

אחד היתרונות העיקריים של תותבו היברידיות All-on-4 / All-on-6 הוא שהם יכולים לספק למטופלים סט מלא של שיניים פונקציונליות בפרק זמן קצר יחסית. יתרון נוסף של טיפולים אלו הוא שהם יכולים לספק למטופלים התאמה יציבה ונוחה יותר מאשר תותבות מסורתיות. מכיוון שהשתלים מעוגנים ישירות לעצם הלסת, הם יכולים לספק בסיס בטוח יותר לשיניים החלופיות. זה יכול לעזור לשפר את יכולתו של המטופל ללעוס ולדבר, כמו גם להגביר את איכות החיים הכללית שלו.

implantes-all-on-4.jpg

ממה עשויה תותבת היברידית All on 4 / All on 6?

טיפולי השתלת שיניים All-on-4 ו-All-on-6  מורכבים בדרך כלל ממספר מרכיבים, כולל השתלים הדנטליים עצמם, השיניים החלופיות וכל חלקי החיבור הדרושים. השתלים הדנטליים עשויים בדרך כלל מטיטניום, מתכת תואמת ביולוגית הנסבלת היטב על ידי הגוף ויכולה להתמזג עם עצם הלסת בקלות.

את השיניים החלופיות המשמשות בטיפולי All-on-4 / All-on-6 ניתן לייצר ממגוון חומרים, לרבות זירקוניה, חרסינה, אקריליק או שילוב של חומרים. חומרים אלו נבחרים בשל חוזקם, עמידותם ויכולתם לחקות את מראה השיניים הטבעיות.

מהם היתרונות של תותבת היברידית All on 4 / All on 6?

ישנם מספר יתרונות לטיפולי השתלות שיניים All-on-4 או All-on-6:

  • תפקוד משופר: מכיוון שהשתלים מעוגנים ישירות לעצם הלסת, הם יכולים לספק בסיס יציב יותר לשיניים החלופיות מאשר תותבות רגילות. זה יכול לעזור לשפר את יכולתו של המטופל ללעוס ולדבר, כמו גם להגביר את איכות החיים הכללית שלו.

  • נוחות מוגברת: תותבות היברידיות on-4 / All-on-6 יכולים לספק התאמה נוחה יותר מאשר תותבות מסורתיות, שעלולות להיות מועדות להחלקה או תזוזה.

  • שיפור מראה השיניים: ניתן לגרום לשיניים החלופיות המשמשות בטיפולי All-on-4 / All-on-6 לחקות מקרוב את מראה השיניים הטבעיות, מה שיכול לעזור לשפר את החיוך של המטופל ולהגביר את ביטחונו העצמי.

  • עמידות: עם טיפול נאות, השתלות שיניים יכולות להחזיק מעמד שנים רבות, מה שהופך אותן לפתרון ארוך טווח לאובדן שיניים.

  • זמן טיפול: תותבת היברידיות All-on-4 / All-on-6 יכולות לספק סט מלא של שיניים פונקציונליות בפרק זמן קצר יחסית, מה שיכול להיות נוח למטופלים המחפשים פתרון קבוע לבעיות השיניים שלהם.

Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

ללא מקדמה

התשלום מתבצע אך ורק בהגעתכם למרפאה, ללא מקדמות וללא קנסות במקרה של ביטול לפני הנסיעה

ליווי בעברית

צוות המרפאה כולל מתורגמנים דוברי עברית שתסייע בכל שלבי הטיפול כדי שתבינו הכל ותרגישו הכי בטוחים

שתלים באישור ה- FDA

אנו משתמשים בשתלים המאושרים על ידי מנהל התרופות האמריקאי (ה- FDA) בכדי להבטיח את בריאות מטופלינו

מרפאת חירום בישראל

כחלק מהליווי ומהאחריות ללקוחותינו, אנו מעמידים לרשותכם מרפאת חירום בישראל המספקת מענה למגוון צרכים רפואיים

מטופלים מספרים

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה
bottom of page