top of page

לקבלת הצעת מחיר עבור כתרי זירקוניה בטורקיה

ציפויי שיניים בגאורגיה - מחירים

כמה עולה ציפוי חרסינה Emax לשיניים?

ציפוי שיניים בגאורגיה הוא אפשרות טיפול פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. מדובר בציפויים דקים בהתאמה אישית שנועדו לכסות את המשטח הקדמי של השן על מנת לשנות את צבעה, צורתה או גודלה. ציפויי חרסינה לשיניים מסוג Emax עשויים מחומר חזק ועמיד הידוע ביכולתו לחקות את מראה השיניים הטבעיות.

המחיר של ציפויי חרסינה לשיניים מסוג Emax בגאורגיה יכול להשתנות בהתאם למרפאת השיניים ולהיקף הטיפול. עם זאת, בממוצע, העלות של ציפוי Emax בגאורגיה בדרך כלל נמוכה יותר מאשר במדינות רבות אחרות בעולם, כולל ישראל.

עלות ציפוי בודד בגאורגיה נעה בסביבות 250$, בעוד שבישראל העלות יכולה להגיע ל-1,000$ לציפוי בודד. כלומר, עלות הטיפול בגאורגיה היא כרבע עד שליש מהעלות בישראל.

ישנן מספר סיבות לכך שהמחיר של ציפוי Emax בגאורגיה זול יותר מאשר בישראל. אחת הסיבות היא שיוקר המחיה נמוך יותר, מה שאומר שמרפאות שיניים בגאורגיה מסוגלות להציע מחירים נוחים יותר עבור טיפולי שיניים. בנוסף, תעשיית רפואת השיניים בגאורגיה היא תחרותית יותר מה שתורם להוזלת המחירים, אך הרמה המקצועית של הרופאים גבוהה מאוד ורופאי שיניים ישראלים רבים טסים לגאורגיה לצורך לימודים והשתלמויות.

בסך הכל, ציפוי שיניים בגאורגיה הם אופציה משתלמת ביותר. 

ציפוי שיניים בטורקיה מחיר

מה יכול להשפיע על המחיר של ציפויי חרסינה Emax בגאורגיה?

ישנם מספר גורמים שיכולים להשפיע על טווח המחירים של ציפויי שיניים בגאורגיה, ביניהם עלות החומר, מיקום מרפאת השיניים, הניסיון והמוניטין של רופא השיניים, מורכבות המקרה ומספר השיניים שעליהן שמים את הציפויים.

כדאי גם לקחת בחשבון שלמרות שזה עשוי להיות מפתה לבחור במרפאה על סמך המחיר בלבד, חשוב לתת עדיפות לאיכות ובטיחות בכל הנוגע להליכי שיניים. הקפידו לבחור רופאי שיניים מנוסים בעלי רקורד של מטופלים מרוצים.

  • מיקום: יוקר המחיה, עלות כוח העבודה וזמינות החומרים יכולים להשתנות באופן משמעותי ממקום אחד למשנהו. זה יכול להשפיע על המחיר של ציפויי שיניים במדינות או אזורים שונים.

  • מרפאה: למרפאות שיניים שונות ייתכנו מחירים שונים עבור ציפויי שיניים עקב גורמים כמו הניסיון של רופאי השיניים המטפלים.

  • מספר הציפויים: המחיר של ציפויי שיניים עשוי להיות מוזל אם הטיפול כולל כמה שיניים לעומת מחיר עבור שן אחת בודדת.

  • מורכבות ההליך: מחירם של ציפויי שיניים  עשוי להיות גבוה יותר אם ההליך מורכב יותר.

לסיכום, ישנם מספר גורמים שעשויים להשפיע על המחיר של ציפויי שיניים בגאורגיה .

כך או כך, המחיר משתלם משמעותית לעומת המחיר של ציפויי שיניים בישראל.

טיפולי שיניים בגאורגיה - כמה זה באמת עולה?

(המחירים הינם מוערכים בלבד ועשויים להשתנות בין מטופל למטופל)

Dental Equipment
Historic Coastal District

לקבלת הצעת מחיר לטיפולי שיניים בגאורגיה

Dentist Chair

השתלות שיניים

חסרות לכם שיניים? אם כן, בוודאי שקלתם השתלות שיניים.

שתלים דנטליים עשויים מעמודי טיטניום קטנים אשר מושתלים בניתוח לתוך עצם הלסת, שם הם משמשים כעוגן חזק ומאובטח לכתרים המשמשים כחלופה לשיניים החסרות.

שתלים דנטליים מציעים מספר יתרונות כולל מראה ותחושה טבעיים, שימור השיניים שמסביב ועמידות לטווח ארוך. קראו עוד כדי ללמוד איך שתלים דנטליים יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

pexels-cottonbro-6502306.jpg
IMG_20230427_140034_133(1).jpg

כתרי זירקוניה

זירקוניה הוא חומר חדשני המשמש לכתרי שיניים. זהו סוג של חומר קרמי (בשמו המלא נקרא תחמוצת זירקוניום). זהו הוא חומר חזק ועמיד לאורך זמן רב ובעל התאמה ביולוגית גבוהה מאוד, מה שהופך אותו לבחירה פופולרית גם עבור מטופלים בעלי רגישויות. כאשר משווים זירקוניה לחומרים אחרים המשמשים לכתרים כמו קרמיקת זכוכית או קומפוזיט, זירקוניה עמידה יותר, קשיחה וחזקה יותר. תכונות אלו של הזירקוניה מונעות היווצרות סדקים ושברים. לזירקוניה יכולת עמידות מצויינת שיכולה לסבול עומסים גבוהים יותר מבלי לפגוע בשלמות החיוך שלך. קראו עוד כדי ללמוד עוד כיצד כתרי זירקוניה יכולים לשפר את מראה החיוך ואת בריאות הפה שלכם.

השתלת שיניים ביום אחד - העמסה מיידית

שתלים בהעמסה מיידית מפחיתים משמעותית את זמן הטיפול על ידי ביטול הצורך במספר ניתוחים ותקופות המתנה ממושכות. המטופלים מסיימים את הטיפול בשבוע אחד בגאורגיה וחוזרים לארץ עם תוצאה סופית של חיוך מושלם. שתלים בהעמסה מיידית מאפשרים למטופלים להחזיר במהרה את הביטחון העצמי בחיוך שלהם ובתפקוד השיניים שלהם.

השתלות שיניים.jpg

הרמת סינוס בטכנולוגיית PRF מתקדמת

ניתוח הרמת סינוס הוא הליך דנטלי המשמש ליצירת בסיס חזק להשתלות שיניים. הצלחת הליך זה תלויה באיכות השתלת העצם ובתהליך הריפוי לאחר הניתוח. PRF (פיברין עשיר בטסיות דם) הוא חומר שניתן להוסיף להשתלת העצם כדי לעזור לשפר את הריפוי ולהפחית את הסיכון לסיבוכים. PRF היא דרך בטוחה להעלות את אחוזי ההצלחה של ניתוח הרמת סינוס.

ציפויי שיניים - Emax

ציפוי שיניים Emax הוא בחירה פופולרית עבור אנשים המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם. ציפוי Emax עשוי מחומר חזק ועמיד המסוגל לעמוד בהצלחה בפני הבלאי של חיי היומיום ולספק מענה לאורך זמן למי שמחפשים לשפר את החיוך שלהם.

ציפויי Emax ידוע ביכולתו לחקות את השקיפות הטבעית של אמייל השיניים, מה שהופך אותו לאופציה עדינה ואסתטית לשיפור מראה השיניים. קראו עוד כדי ללמוד על היתרונות של ציפוי שיניים Emax וכיצד הם יכולים לעזור לשפר את מראה השיניים שלכם.

טיפולי שיניים בטורקיה
bottom of page